o pisaniu bloga oraz poszukiwaniu źródeł

uwaga: tekst może zawierać wyrażenia powszechnie uznawane przez cywilizowaną część społeczeństwa za wulgarne.

ad1. o pisaniu bloga

sezon ogórkowy trwa w najlepsze i dla zwykłego zjadacza nart potrwa jeszcze co najmniej kilka miesięcy. wyklikałem sobie bloga i nie mam o czym pisać, lipa. zresztą nawet w szczycie sezonu większość wyjazdów można opisać staropolskim ‘było zajebiście’ a w wersji dla oszczędnych w słowa samo ‘zajebiście’ też wystarczy.

ad2. o poszukiwaniu źródeł

pierwszą stronę o narciarstwie poza trasowym znalazłem przez przypadek, krótko przed tym jak miał miejsce mój pierwszy raz z białym szaleństwem. szukałem materiałów o fogaraszach. do czego były mi potrzebne, nie wiem. wiem ze dawno temu też byłem na ziemiach draculi i pewnie miało to jakiś związek.

w każdym razie trafiłem tutaj: http://hardkorniedisko.wordpress.com/rumunia przeczytałem artykuł od deski do deski, ożyły stare wspomnienia. przeczytałem całego bloga i się zaczęła się faza na freerajdy.. potem był pierwszy drukowany magazyn “Poza trasą”, na który czekałem już niecierpliwością. do dziś mam oba numery…. w dwójce pojawił się artykuł z rumunii który znałem dobrze ze wspomnianego bloga.

hardkorNIEdisko.wordpress.com był moją pierwszą narciarską inspiracją. zanim jeszcze wsiadłem na narty zacząłem marzyć o alasce :)

blog został niedawno reaktywowany, polecam

Artykuł czytany 1582 razy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.