rzeczka 2012

Wszystko zaczęło się w Rzeczce. Długo się zbierałem żeby wziąć, pojechać i spróbować bo lekko ponad 30la, na szczęście na pasje nigdy nie jest za późno :) Celem praktycznie od początku maiły być helikoptery na alasce. Mało oryginalne bo alaska i całe północne west coast to raj. Nie wiem JAK ale wierze, że jak się czegoś chce to odpowiedzi przyjdą same. Po dwóch pełnych wrażeń i wyzwań sezonach, zaczynam czuć się wreszcie na nartach swobodnie. Do alaski droga długa ale tym się akurat nie przejmuje bo o lepszą drogę trudno.

 

skimapa

Ze s trony ośrodka :

Długości tras dochodzą do 550-600 m, nachylenie stoków wynosi 30%, a stopień trudności należy do średnich. Nieoświetlone wyciągi czynne są do zmroku, oświetlone – często do ostatniego narciarza. Zróżnicowane pod względem trudności trasy przyciągają zarówno doświadczonych jak i początkujących narciarzy.

Pomimo, że powyższy opis nie jest zgodny z prawdą z sentymentu nie napiszę złego słowa o tej ski arenie. Dla mnie to miejsce z klimatem i zawsze będę chętnie tu wracał. Choćby z dziećmi bo warunki do nauki są w rzeczce oka no i bliżej niż zieleniec który prócz podgrzewanej kanapy nic więcej w sumie nie oferuje.

skipass 2012

Artykuł czytany 3412 razy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.